E-Krediidiinfo.ee

Eesti suurim krediidiinfo andmebaas ja Ametlik Maksehäireregister

Logi sisse

E-Krediidiinfo paketid Proff L ja Proff XL

E-Krediidiinfo pakett on õige valik, kui Sul on regulaarne infovajadus äriklientide tausta uurimiseks. Fikseeritud paketitasu, piiranguta päringute maht – surfad palju tahad!

Vali pakett

Turuülevaade

Turuülevaade on tõhus töövahend, mis aitab kord aastas saada detailse ülevaate turu olukorrast, konkurentide käekäigust ja enda ettevõtte positsioonist turusektoris. Turuülevaade annab terviku pildi kogu turust ja sektori TOP ettevõtetest.

Loe edasi

Maksehäireregister

Ametlik Maksehäireregister on Eesti ainus järjepidevat ja kvaliteetset võlainfot sisaldav register, mis on loodud 2001. aastal Eesti pankade poolt. Maksehäireregistrisse on sisestatud ligi 1,8 miljonit unikaalset maksehäiret nii ettevõtete kui ka eraisikute kohta.

Loe edasi

Tooted ja teenused

Creditinfo Eesti AS pakub majandus- ning finantsinformatsiooni nii Eesti kui välisettevõtete kohta. Lisaks on Teil võimalik tellida raporteid ka eraisikute kohta. Meie tootevalik katab kogu Teie kliendi elutsükli ning aitab ennetada võimalikke äririske ning krediidikaotusi. Ei ole oluline, kas tegemist on väikese või suure otsusega, meie raportitest ja teenustest leiate alati sobiva lahenduse.

Pakume:

  • Ettevõtete (nii Eesti kui välisriikide) ja eraisikute raporteid
  • Müügi- ja turundusinfot
  • Krediidihinnangu ja seire teenust
  • Krediidijärelevalvet
  • Integreeritud IT-lahendusi
Vaata kõiki tooteid ja teenuseid
Creditinfo Eesti AS - Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Estonia
+372 665 9600 (9:00-17:00) info@creditinfo.ee