E-Krediidiinfo.ee

Eesti suurim krediidiinfo andmebaas ja Ametlik Maksehäireregister

Minu Creditinfo

Krediidiinfo eraisikutele

Vaata

E-Krediidiinfo paketid Proff L ja Proff XL

E-Krediidiinfo pakett on õige valik, kui Sul on regulaarne infovajadus äriklientide tausta uurimiseks. Fikseeritud paketitasu, piiranguta päringute maht – surfad palju tahad!

Vali pakett

Turuülevaade

Creditinfo sektoripõhine turuülevaade on tõhus töövahend, mis annab detailse ülevaate just Sulle huvipakkuvast turusektorist. Vaata, kuidas läheb konkurendil, kes on sektori liidrid, kes aga suurimad maksude maksjad või kes on suurimad kasumi ja müügitulu kasvatajad?

Loe edasi

Maksehäireregister

Ametlik Maksehäireregister on Eesti ainus järjepidevat ja kvaliteetset võlainfot sisaldav register, mis on loodud 2001. aastal Eesti pankade poolt. Maksehäireregistrisse on sisestatud ligi 1,8 miljonit unikaalset maksehäiret nii ettevõtete kui ka eraisikute kohta.

Loe edasi

Tooted ja teenused

AS Creditinfo Eesti pakub majandus- ning finantsinformatsiooni nii Eesti kui välisettevõtete kohta. Ühtlasi on võimalik tellida raporteid ka eraisikute kohta. Meie tootevalik katab kogu ettevõtte elutsükli, aidates ennetada võimalikke äririske ning krediidikaotusi. Creditinfo Eesti raportitest ja teenustest leiame üheskoos just Teile sobiva lahenduse.

Pakume:

  • Ettevõtete (nii Eesti kui välisriikide) ja eraisikute raporteid
  • Müügi- ja turundusinfot
  • Krediidihinnangu ja seire teenust
  • Krediidijärelevalvet
  • Integreeritud IT-lahendusi
Vaata kõiki tooteid ja teenuseid
AS Creditinfo Eesti - Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Estonia
+372 665 9600 (9:00-17:00) info@creditinfo.ee
Developed by Obscural