Kontakt

Maksehäirete info

T: 665 9600 (tööpäeviti kl 9:00-17:00)

Äriklienditeenindus

Marek Vihuri
Müügidirektor

marek.vihuri@creditinfo.com

Timo Pärn
Suurkliendihaldur
T: 665 9603
timo.parn@creditinfo.com

Simon Renno
Suurkliendihaldur
T: 665 9640
simon.renno@creditinfo.com

Peeter Pahla
Suurkliendihaldur
T: 508 8588
peeter.pahla@creditinfo.com

Lauri Vill
Võtmekliendihaldur
T: 665 9614
lauri.vill@creditinfo.com

Dmitri Styf
Võtmekliendihaldur
T: 5301 5622
dmitri.styf@creditinfo.com

Jürgen Sild
Müügispetsialist
T: 59 194 245
jurgen.sild@creditinfo.com

Ragner Rannat
Müügispetsialist
T: 665 9638
ragner.rannat@creditinfo.com

Martin Kaup
Krediidihalduse ja maksehäireregistri tootejuht
T: 5305 5326
martin.kaup@creditinfo.com

Norbert Kaareste
Turundus ja kommunikatsioon
T: 5326 9554
norbert.kaareste@creditinfo.com

 

Üldkontakt

AS Creditinfo Eesti (reg nr 10256137)
tel: 665 9600
info@creditinfo.ee
IBAN: EE842200221001150220

 

AS Creditinfo Eesti - Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Estonia
+372 665 9600 (9:00-17:00) info@creditinfo.ee
Developed by Obscural