Tänasest taastus eriolukorra ajal ettevõtetel tekkinud ajatamata maksevõlgnevuste info edastamine

Tänasest taastus ka meie süsteemis ettevõtetel eriolukorra ajal tekkinud maksevõlgnevuste info edastamine. Info edastamine peatus maksu- ja tolliameti poolt ajutiselt eriolukorra ajaks. Kui võlg on ajatatud, siis on selle kohta eraldi märge.

Tänasest lisandub selle äriotsuste tegemiseks olulise info edastamine ka e-krediidiinfo.ee portaalis. Ettevõtete seireteenus aitab olla kursis oma olulisemate koostööpartnerite ja suuremate klientide või hankijate käekäiguga, et teha targemaid äriotsuseid. Kui oled e-krediidiindo.ee lepinguline kasutaja, vaata oma seirenimekirja  või loe teenuse kohta lähemalt.

Alusta oma serienimekirja koostamisega kohe, et saaksid juba homme hommikul värske info, kui midagi olulist on sind huvitavates ettevõtetes vahepeal muutunud!

Seireteenus saadab jälgitavates ettevõtetes toimuvate sündmuste kohta Sinu e-postile sisulise raporti sündmuse toimumisele järgmisel päeval, sisaldades infot maksehäirete, pankrottide, juhtkonnas toimuvate muudatuse jms kohta. Lisa seirenimekirja kõik Sinu äri jaoks olulised ettevõtteid.

AS Creditinfo Eesti - Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Estonia
+372 665 9600 (9:00-17:00) info@creditinfo.ee
Developed by Obscural