Pankrotiuuring

Pankrotid Eestis 2016

  • Pankrottide arvu dünaamika viimaste aastate lõikes ja prognoos aastaks 2017
  • Kes on kümme suurimat pankrotistunud ettevõtet 2016. aastal?
  • Kuidas jagunevad pankrotiettevõtted maakonniti ning tegevusalade lõikes?
  • Kuidas ära tunda pankrotiohus ettevõte? 

Alates 2000. aastast viib Creditinfo läbi põhjalikku uurimust Eesti ettevõtete pankrottidest. Creditinfo paneeluuring “Pankrotid Eestis 2016” selgitab välja pankrotiettevõtteid iseloomustavad näitajad ning annab ülevaate pankrotistunud ettevõtete statistikast. Pankrotiohtlike firmade õigeaegne äratundmine Teie klientide või partnerite seas võib Teid säästa nii mõnestki ebameeldivusest.

2017. aasta pankrotiuuring põhineb 2016. aastal pankrotistunud ettevõtete andmetel. Uuringu esimene osa on pühendatud 2007 – 2016. aastate pankrotistatistikale: pankrotiettevõtete arvu dünaamika, nende paiknemine maakonniti ja jagunemine tegevusalade lõikes ning pankrotistunud ettevõtete seos maksuvõlgadega. Lühidalt on käsitletud pankrotte mujal Euroopas ja pankrottide ning Creditinfo reitingu vahelist seost.

Uuringu teises osas analüüsitakse pankrotistunud ettevõtete finantsolukorda ning selgitatakse välja põhilised näitajad, mis kõige sagedamini iseloomustavad ettevõtte pankrotieelset seisundit.

Paneeluuringu lisad sisaldavad 2016. aastal pankrotistunud ettevõtete ning uuringu valimi nimekirja.

Loe lähemalt 2016 aasta pankrotiuuringu tulemuste kohta siit.

PS! Kui soovite kasutada pankrotistunud ettevõtte aruandlusnäitajaid, et soovi korral teha individuaalseid analüüse lähtuvalt Teie firma vajadustest ja spetsiifikast, siis palume ühendust võtta Anne-Ly Otsaga telefonil 665 9627 või e-posti aadressi kaudu annely@creditinfo.ee

Creditinfo Eesti AS - Narva mnt 5, 10117 Tallinn, Estonia
+372 665 9600 info@creditinfo.ee